Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.11.2018 09:12:54 

Barbucha

agility
Agility je moje oblíbená zábava. Sice teď v zimě moc není, ale snad toho bude na jaře víc a víc. Budu sem dávat hlavně obrázky ze agicvičáku. Chodíme trénovat na Ostrov.

                                             

Rok 2010
Zatím pilně trénujeme u Martiny Vaškebové. Moc nás to baví a snad se někdy dostaneme i na nějaký ten závod. Už máme výkonnostní průkaz, změřenou a uznanou výšku 42cm. Trochu se nám ulevilo, protože Barča má hraniční výšku a měřili ji tedy 2 rozhodčí. NAštěstí to dopadlo dobře a patříme do kategorie MEDIUM.
Se závoděním jsme letos ještě nezačaly...panička konečně pilně pracovala na dokončení školy, což se jí konečně podařilo a snad nám ještě nějaké letošní závody vyjdou.
 
 
 
  
Rok 2009
 
LÁŽO PLÁŽO
neoficiální závody na Ostrově - 11. července 2009
 
 
 
 
     
 
 
 
 
Naše třetí závody a možná že to udělalo domácí prostředí, protože se nám velice dařilo. Běhalo se nám pěkně a tak v jumpinku i agility Baruška vyhrála 1. místo. V celkovém součtu také 1. místo, a tak jsme si domů odvážely přvní pohár a spoustu cen jak pro psy, tak i pro pánečky.
 
 
 
 
 
        
 
 
 
                     
 
 
         
 
Neoficiální závody Čebín - 4. července 2009
 
Naše druhé závodění probíhalo kousek od Brna v Čebíně. Byla zde velice pěkná atmosféra, behalo se v písku, což pánečkům sice moc nevyhovovalo, ale aspoň to nečvachtalo jako na propršené trávě. Enynka s paničkou nemohly jet, ale jely s námi ještě Browny s paničkou Pavlou a Bustík s Lenkou a holkama.
Všichni jsme si odvezli nějaký ten diplom: Browny 1. místo v open LA0, Busty 3. místo v jumpingu SA0 a Baruška 3. místo v open a 3. místo v jumpingu MA0.
 
Alča a Barča  Alča a  Bizzy        
 
 
Pavla a Browny   
 
Nějaké fotečky najdete zde... jinak po závodění na všechny padla veliká únava...a to i na fotografku.
 
 
 
Neoficiální závody Blansko - 7. června 2009
 
 
Tak náš závodní "křest" máme za sebou. Účastnily jsme se s paničkou neoficiálních závodů v Blansku, kategorie začátečník MA v neděli 7. června 2009.
 Vezla nás tam naše nová kamarádka Lenka s Bastym a k závodění nás "dokopala" kámoška Pavla s Enynkou. Na začátku byl hra na některých překážkách. Bohužel tam nebyla kladina a tak jsem si ji nemohla vyzkoušet, proto jsem se jí moc lekla, když se pode mnou v běhu najednou rozhoupala. Ale moc se nám to s paničkou líbilo, všichni si tu vzájemně fandili a byla tu prima atmosféra.
Enynka byla moc šikovná a s paničkou získaly stříbrnou medajly v agility.
Já jsem se také nenechala zahanbit - v open i v jumpingu jsme získaly pokaždé 4. místo.
Škoda že Bastíkovi se do běhu pokaždé vloudila chybička, ale i tak běžel s chutí a příště to zvládne. Však také byl teprve na druhých závodech.
 
  
 
 
další fotografie zde  - autorka Pavla Hamerská

           
 

 Trénink agility na "Ostrově" 18. května 2009

Díky Pavle máme konečně pár foteček z našich tréninků.
 
 
           
 
          
 
 
Na soutěži jsem ještě nebyla, ale agi dráhu na Mikulášském závodě 2008 jsme proběhli na 7. místě.
TOPlist