Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.11.2018 09:12:54 

Barbucha

canisterapie
CANISTERAPIE
 
Kontakt s lidmi, zdravými i postiženými, má Barča od malička velice ráda. Jelikož si opravdu "nechá líbit" snad vše...až se někdy dost divím, co vydrží, uvažujeme již delší dobu o složení zkoušek pro canisterapii.
První kontakty s dětmi máme již za sebou. Jsou to výlety s dětmi ode mě z práce, kde je Bára dětmi velmi žádaná. Nyní se snažíme  občas pomoci Pavle s Enynkou na některých akcích pro děti. Jednalo se např.  o letní tábor u Březníka (viz sekce VÝLETY A JINÁ DOBRODRUŽSTVÍ), dále akci v Řečkovicích na dopravním hřišti a Putování s pohádkou na Špilberku.
Na těchto akcích jsme ukazovaly nějaké prvky tance se psem, prvky dog frisbee a děti si mohly s Barčou vyzkoušet aportování, pohrát si s ní a pohladit si ji. Snad se nám podaří takovéto akce někdy zopakovat a rozšířit.
 
Putování na pohádkovém Špilberku
4. října 2009
Akce pro děti pořádaná o.s. Vesněnka. Velice podařená trasa s úkoly a stanovišti po parku na Špilberku. Naše stanoviště bylo u Pejska a kočičky a děti zde měly poznávat zdravé potraviny pro pejsky. Během toho si mohly hrát s našimi psy a hladit si je.
 
 
fotografie od Pavly Hamerské zde
 
Matata
 
- akce pro děti na dopravním hřišti v Řečkovicích  3. října 2009 (Pavla a Eny, já a Barča, Majka a howíci, Lenka a Bastík)
Malé děti do 8let se vyřádily na všem, co mělo kola, házely míčky, třídily odpad, běhaly a skotačily. Nakonec se pomazlily a pohrály  si s našimi pejsky. Bylo to moc hezké, zorganizované s nadšením.
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist