Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.11.2018 09:12:54 

Barbucha

deníček

Konec roku 2009 a rok 2010

Trochu ten deníček flákáme... ale veškeré aktivity jsou v jednotlivých sekcích... 

 

Červenec 2009 - pokračujeme v závodění: agility Čebín, Lážo plážo na Ostrově

                          - krom toho chodíme na houby a  pilně trénujeme s talířema...

Červen 2009 - začínáme závodní akce: agility v Blansku, Mistrovství ČR v dog frisbee

Květen 2009

Duben 2009 - nejvýznamnější událost bylo hlídání naší kamarádky Elišky od paní saunařky. Je to prima psí holčička a hned mi znárodnila paničku, ale naštěstí ne úplně. Hlídala ji se mnou a můžu říct, že při jejím štěkotu všichni rychle utekli.  viz fotografie v sekci zážitky

Březen 2009

Únor 2009

Leden 2009   - Tak co je u nás nového? Téměř vše při starém... jen trochu zlobím paničku.

Na Tři krále jsme se s Ritou rozhodly, že paničky trochu potrápíme a přespíme venku. Utekly jsme za srnkou, paničky vyhlásily pátrací akci, při které pomáhalo opravdo moc psích kamarádů a kamarádek. Nakonec jsme se ale objevily v Soběšicích u jedné moooc hodné paní s dětmi.

Paničky ted jen doufají, že nás ty mrazy trochu vytrestaly, a že si to budeme pamatovat a už to nebudeme dělat...

Prosinec 2008 - konečně mi panička vytvořila mé webovky, ale asi nezvládne všechno dobře dopsat, tak aspoň nejdůležitější:

- Seznámila jsem se s kámoškou Amy (anglický setr), malá holka, trochu potřeštěná, ale je s ní velká legrace. Už stihla mojí paničce utéct a honili jsme ji po Brně. No, její panička je také z Liberce, tak máme hodně společného...dokonce nás vzali k nim na chatu do Bedřichova.

- Na jaře jsem začala skákat agility. Je to moc prima zábava, hlavně když mě panička nestíhá. No, musí holt hodně trénovat, aby mě dohnala.

- V létě jsem byla s kamarádkou Rituškou a Eny na psím táboře. To vám bylo zážitků. Hlavně se mi líbil coursing, to bych mohla pořád, to je jako běhat za zajuchem.

- No a ke konci léta mě vzala panička na BG dílnu do Hustopečí. Tam to bylo super.Všichni si se mnou hráli, já spala v houslové třídě nebo jsem lítala venku za míčkem nebo petlahví. Příště chci jet znova!

- A to nejdůležitější! Už jsem se taky naučila paničce utíkat. Je to děsná psina...honím zajuchy a srnce, většinou mi pomáhá Rita, ale sama už to také umím. No, paničku to sice asi moc nebaví na mě čekat v lese, ale co mám dělat, když mě jo... :-)

- Ježíšek: donesl mi 3 nové míčky a lítající talíře pro psy, tak se to zkusíme s paničkou naučit...

26. 12. 2008 návštěva u tří grácií... tj. Vánoce s Álou, Pájou a Kájou na Králáku.

28. 12. 2008 výlet se Psolou na Prosečský hřeben - rozhledna a přes jablonecké louky zpět. S voříškem Dobbym jsme se proběhli zase sami po lese...ale jenom na chvilku

29. a 30. 12. 2008 návštěva u Mileny a Karla ve Skuhrově. Já jsem si užívala s kámoškou Sárou a panička se učila dělat vinuté perle.

31. 12. 2008 opravdu nejhorší den v roce...teda hlavně večer. Přes den jsem byla na prochajdě s Janou a Petruškou krmit kačenky, ale ty někam zmizely, tak jsem si na rohlíčku pochutnala já. mňamky

Ale večer hrůůůůza...co lidi mají na těch ránách, to nepochopím. Schovala jsem se do koupelny a ani čumáček jsem nevystrčila.Ještě že je to jen jednou za rok.

duben 2008 - Tak už jsem velká ženská, panička má co dělat, aby ode mě odehnala všechny nápadníky. Ale mě spíš zajímá, jak si s nimi zahrát a zablbnout, tak se nemusí bát. Akorát mě děsně štve, že nesmíme na cvičák...prý bych rozptylovala hafíky. Taky by měli něco vydržet ne? To je děs...

20.3.2008  Tak teda ta moje panička je ale hrozně neschopná. Mně je už skoro 8 a půl měsíce a od listopadu tady nic nepřibylo. Dokonce ani to, že mám spoustu nových kamarádů, umím jezdit vlakem (5 hodin za babí a dědou do Liberce), miluju bluegrass, i když to vrzání na housle od mojí paničky vždycky musím nějak přetrpět. A hlavně že jsme s kámoškou Ritou honily po poli v Šakvicích zajíce - to vám bylo príma... a paničky se asi o nás bály, že se nevrátíme. Taky nemají pochopení pro pořádnou honičku...Asi sem budu muset začít psát já, ale nevím nevím, těma tlapkama v těch písmenkách asi bude zmatek. Nebo štěknu na paničku, aby něco zase připsala. HAF Bára

Od listopadu s Barunkou navštěvujeme školku cvičák...je to príma. Našli jsme tam kámošku bíglici Ritu.

S náhubkem už taky vydržíme déle (45 min zvládla - i když se jí to asi moc nelíbilo). Čeká nás zatěžkávací zkouška - hodina ve vlaku, tak snad to půjde.

No a dneska poprvé sníh...úplná bomba, velká legrace a asi ho bude milovat :-)

Tak na podzim si Barča vyzkoušela: jízdu autem (zvládá), vycházku s mými rodiči (taky zvládá - snad i naši), návštěvu občerstvovací stanice ( způsobně seděla pod stolem, až všichni zírali :-), výdrž s náhubkem... asi 5 vteřin byl největší rekord při jízdě vlakem. Zkrátka trénujeme a trénujeme :-) Ájina (29.10.2007)

Ahojka!

Tak Barča přežila úspěšně první sejšn v blbšulce...tak můžeme pokračovat. Prý se jí BG líbí a nejvíc se těší na Makineška s dobrem...Ájina

Ahojka,narodila jsem se v Pravlově, to je kousek od Brna, 10. 7. 2007. Mamka Ála si mě přijela vyzvednout v neděli 9. září 2007. Trochu jsem se cestou domů bála, ale upláceli mě v autě piškotkama ... ty jsem neznala, ale byly moooc dobré. Chtěla jsem se dívat z okýnka, kam mě to unášejí od mé původní maminky, ale nakonec mě ten velký zážitek moc zmohl.

Ála mě dovezla domů, dala do pelíšku a bylo v něm moc dobře. V noci se mnou dokonce spala na zemi, abych se tolik nebála.

TOPlist