Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.11.2018 09:12:54 

Barbucha

dogfrisbee
Tak tady budou fotečky a jiné informace o úžasném sportu, kterému jsme já i panička totálně podlehly...moc nás to baví a snad nám to půjde čím dál líp.... Jen se panička musí naučit pořádně házet....
 
 

Blíží se neoficiální dogfrisbee závody v Brně!!!! Tak se přijďte podívat nebo si také zasoutěžit.... 

Voříškiáda KK Židenice 13. června 2010

Tak jsme se poprvé odhodlaly a vzaly jsme naše první dovednosti před veřejnost. Naskytla se příležitost na našem "rodném" cvičáku, kde Baruška vyrůstala a učila se poslušnosti. Společně s KAtkou od Darshi jsme přijaly pozvání na předváděčku frisbee. Katka se účastnila i soutěží, kde Darshi vyhrála 3. místo v branném závodě. V mezičase sčítání hlasů se předváděl dogdancing, canisterapeutická práce a pak jsme přišly na řadu my. Fotečky z ukázek nemáme, ale pak jsme fotily, jak jsme řádily po ukázkách. 
 
 
      
 
    
 
                                                                            
 
Trénink
 
Tak se snažíme již kromě overů zkoušet i vaulty. Zatím jen chytané a ne házené, ale už se Barča vůbec nebojí na mě šlápnout jakkoli a mám pocit, že ji to i baví víc než jen overy. Akorát bychom potřebovaly odborný dohled alespoň na chvíli, abychom se něco nenaučily špatně.
 
                 
     
           
 
Mistrovství ČR v dogfrisbee  so-ne 27. a 28. června

Brno Pisárky - hřiště za Anthroposem

distanční disciplíny a freestyle, doprovodné disciplíny pro diváky   viz plakát zde
 
 
       
 
             
 
Tak už je to za námi...dlouho očekávané a  BAFem připravované mistrovství. Sobotní den nám přálo počasí, ale na psy tu bylo až příliš vedro a dusno. V neděli bylo dopoledne jako na přání, ale odpoledne nás to již spláchlo a bohužel TOP závodníci museli soutěžit v těch největších deštích. Avšak i přes tyto trable byla príma atmosféra a bylo opravdu na co koukat.
 
My s Baruškou jsme se bály jít na freestyle, ale příště už to také zkusíme... účastnily jsme se v sobotu super minidistance, kde jsme vybojovaly 30. příčku s 11 body. (žádné valné umístění, ale aspoň dobrý pocit, že jsme se zúčastnily a nevyšly s prázdným štítem) Bohužel v neděli nám již štěstí nepřálo na Time trialu, kde v prvním kole Baruška chytla jen 1 disk a druhý nestihla v časovém limitu, a ve druhém kole jí to zase kazila panička svýmy nešťastnými hody. Tak snad někdy jindy se podaří...
 
Výsledky všech disciplín zde
 
 
                             
 
                   
 
 
                 
 
 
         
 
             
 
 
 
4.4. 2009 Seminář Dogfresbee - Psí škola Ostrov

další fotky viz   fotogalerie od Ájky a Sida


                                 


další fotečky viz fotogalerie od Ondry Uhlíře
                                                                                                           
                           
TOPlist