Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.11.2018 09:12:54 

Barbucha

flyball

FLYBALL

Od září 2011 trénuje Baruška v novém bydlišti u Liberce s oranžovým týmem Dog Dragon´s. Vzhledem k rychlému nástupu zimy a očekávání paničky, moc toho nepotrénovala, ale začala nanovo na jaře 2012.

Protože paničce začalo růst bříško a blížila se závodní sezóna, ujal se Barči synovec Vojta, kterého začalo běhání s Bárou bavit. Vypadá to, že bude pokračovat i nadále, jen musíme pracovat se závislostí Báry na paničce, aby nedocházelo k úprkům z dráhy, které nám Baruš předvedla na prvních letošních závodech, které se konaly v Ústí n/L Trmicích. 

video s úprkem

 

 

 

fotogalerie flyballu

videotéka flyballu

Informace o tomto sportu přesunuty na nové stránky: 

www.flyball-brno.websnadno.cz

 
 Tak s tímto sportem jsme se seznámily ve Svojanově na našem prvním táboře. Jenom ale okrajově, protože tam byl veliký sportovní zápřah a nešlo by stíhat úplně všechno.
 
 
Trénink 20. 8. 2009 - KK Pedigree Brno
 
Tak to vypadá, že jsme o kráse a adrenalinové náplni flyballu přesvědčili zase dalších pár pejsků a jejjich pánečků.
Na dnešní trénink přišlo celkem 8 běhajících psíků a ještě asi 3 "diváci". Dokonce se ukázalo, že flyball půjde jak Fibince (krysařík), tak i dalšímu velikostnímu extrému Laře (RR). Šlo to všem moc dobře, byli jsme tam skoro 3 hodiny a ,myslím, že si to psiska moc užívala... I když se jim pak asi nejvíce líbila hra na louce pod cvičákem, kde řádili, jako by ty 3 hodiny vůbec nic nedělali.
 
      
 
 
Další fotečky , za které děkujeme Katce s Larou  a Pavle s Eny .
 
 
Prezentace psích sportů na inline marathonu
16.8.2009 - Brno výstaviště
 
Zajímavá akce, kde se závodilo v různých disciplínách. Co mělo kola, to mohlo závodit - jednoduše řečeno. Naším úkolem bylo zaplnit přestávku a předvést něco zajímavého s pejsky. Bohužel nám nebylo ponecháno tolik časového prostoru, kolik bylo slíbeno, a tak poslušnost a flyball byl již předveden jen v rámci právě probíhajícího závodu a bez komentování. Ale aspoň jsme si trochu potrénovali, zkusili jsme i střídačku, tak to snad nebylo úplně marné. Další aktivitou, která se předváděla bylo agility, dogfrisbee a tanec se psem.
Snad přibudou i nějaké fotečky, až se mi je podaří od fotografů vymámit.
 
         
 
Trénink KK Pedigree
  13.8.2009
           
 
 
Otevřené mistrovství BCCCZ v Brně
2. 8. 2009 - Jedná se o otevřený flyballový turnaj družstev, který není vyhrazen pouze pro plemeno border collie a není ani podmíněn členstvím v klubu BCCCZ.
 
Bára se účastnila svého prvního turnaje jako host družstva Caram-BALLS z liberecké PSOLY. Po Barčiných špatných startech způsobených nervozitou, prostředím a určitě i velice krátkým tréninkem se jí podařilo zaběhnout s družstvem v čase 23,51. Nejlepší čas družstva byl hned na prvním běhu, a to 21,87. Celkově se družstvo umístilo na 6. místě.
Podrobné výsledky jsou zde: VÝSLEDKY
 
    
 
 
   
 
   
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
1. trénink v Brně - 30. července 2009
 
Začátek v 18,00 - účastníci: Ajina a Barča, Eva a Ebi, Eva a Artuš, Lukáš a Miky, šéfová Míša a Kory , později přišli také 2 velcí hafíci s paničkou,které neznáme.
Jelikož v Brně to s flyballem vypadá bledě, tak možná nastane znovuzrození družstva flyballistů!!! Moooc nás to bavilo a příště se zase těšíme.
 
 
Rychlokurz v "Liberci - v týdnu od 20. do 24. července se Psolou
 
No, ale najednou tu máme ve vzkazech prosbu o pomoc při soutěži ve flyballu v Brně od našich libereckých kamarádů. No, a tak 20. července 2009 jdeme na první opravdový trénink. Musím říct, že Baruška je opravdu šikulka a hned jí to šlo i ve družstvech.  Trénovaly jsme tu celkem třikrát. Takový rychlokurz jeětě asi nikdo nezažil....Ještě to dopilujeme a pokud nás budou opravdu chtít, tak rády zaběhneme na Zetor. A protože nás to bavilo, tak se poohlédneme po nějakém brněnském cvičení také.
 
 
 
TOPlist